Youthair Kurşunsuz Ekonomik Daha Büyük Görüntüle

Youthair Kurşunsuz Ekonomik

Yeni

Youthair Amerika’nın en çok satan saç beyazlamasına karşı kullanılan  ürünüdür. Youthair’in 3 tipi vardır. Bunlar Yourhair Kurşunsuz...

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

59,00 TL

Daha Fazla Bilgi

Bunlar kullanıcıların yıllar içindeki taleplerine göre özel olarak merkezi Amerika Los Angeles’ ta bulunan AII Beuty laboratuarlarında geliştirilmiştir.

Ülkemize ithalatı sağlık bakanlığının onayı ile gerçekleştirilen Youthair, diğer saç beyazlamasına karşı olan ürünlerin çok ötesindedir ve kesinlikle boya içermez. Saçlarınızın beyazlamasına sebep olan melanisit hormonlarını uyarır ve onların saçlarınızı orijinal renginde çıkarmasını sağlar.

Youthair etkisini 5 dakika içinde DEĞİL,  saçlarınızı kökten uyardığı için etkisimi 4 hafta içerisinde görebileceğiniz bir üründür. Saçınızı boya gibi değil yavaş yavaş orijinal rengine çevirir ve bu durumu çevrenizdeki insanlar algılayamaz. Türkiye’de satışı tavsiye edilen modeli Youthair Kurşunsuz (106) olan modelidir. Youthair adlı ürünün çok sayıda sahtesini üreten ve pazarlayan firma olduğu için ürünü güvenilir bir yerden alınması gerekmektedir. Bu sebep ile kurulanwww.youthair.com.tr adlı internet sitesi Youthair’in Türkiye’deki yetkili satıcısıdır.  

Tüm dünyaya da satışı yapılan saç beyazlamasına karşı çok etkili bir üründür.

Etkisi: Youthair diğer saç rengi değiştiren ürünler gibi değildir. İçeriğinde saç renginizi doğal olmayan yolla değiştiren boya ve benzeri ürünler olmadığı için saçınızın rengini 4 haftalık bir süre içerisinde kökten uca yavaş yavaş değiştirir ve yakınınızdaki insanlar bile bu değişimi fark edemezler. Youthair’den  maksimum etkiyi aldığınızda bile saçlarınız boyanmış gibi simsiyah olmazlar bazı beyaz saçlarınız hala duracaktır yada renkleri koyulaşacaklardır.

Böylelikle saçlarınız doğal görünür. Youthair’i kullandığınız sürece etkisini göreceksinizdir. Youthair’i kullanmayı bıraktıktan bir süre sonra saçınız eski haline geri döner. Bunun sebebi ise saç kökünüzdeki melanisit hücrelerinin beslenememesi ve saç köklerinizin tekrar beyaz saç üretmesidir. Biz yetkili satıcısı ve danışman doktorlarımız Youthair’den beklediğiniz sonucu aldıktan sonra ürünün kullanımını yarı yarıya azaltmanızı tavsiye etmekteyiz.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Youthair Kurşunsuz Ekonomik

Youthair Kurşunsuz Ekonomik

Youthair Amerika’nın en çok satan saç beyazlamasına karşı kullanılan  ürünüdür. Youthair’in 3 tipi vardır. Bunlar Yourhair Kurşunsuz...

Bir Yorum Yaz

Vade Aylık Toplam
1 59,00 TL 59,00 TL
2 29,50 TL 59,00 TL
3 19,67 TL 59,00 TL
4 14,75 TL 59,00 TL
5 11,80 TL 59,00 TL
6 9,83 TL 59,00 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.