Youthair Kurşunsuz 3'lü Daha Büyük Görüntüle

Youthair Kurşunsuz 3'lü

Yeni

Sizde Youthair'in kurşunsuz formunu kullanıyorsanız size önerim 3'lü paket halinde daha ekonomik almanızdır.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

134,50 TL

Daha Fazla Bilgi

Youthair Kurşunsuz Nedir?

 

Bu sebepten dolayı gerek ülkemizde gerek dünyada milyonlarca erkek saçlarını boyatmaktadır. Saç boyası yapan erkek kuaförleri bu konuda bayan kuaförler kadar iyi ve tecrübeli olmadıği için saçlarda orjinal görüntü oluşamamaktadır ve erkeğin saçını boyattığı onlarca metre ileriden belli olmaktadır. Toplumumuzda ise erkeğin saç boyatmasının da hoş karşılanmamaktadır.

 

Youthair ise kesinlikle saç boyası değildir. Youthair saçlarınızı bir süreç halinde kökten itibaren besler ve bu şekilde saçlarınızın rengi gerek sizin gerek etrafınızdaki insanların farkedemeyeceği şekilde eski haline gelir. Bu süreç yaklaşık 1 aydır. Bu konu hakkında bilinçli tüketiciler Youthair'in diğer saç beyazlaşmasını önleyici ürünlere göre çok daha etkili ve güvenilir olduğunu bilmektedir.

 

Youthair ise maalesef en çok sahtesi üretilen saç beyazlaşmasını önleyici üründür. Bu sebepten dolayı faturalı alınması gerekmektedir ve Youthair’i aldığınız firmanın gerçek bir kurum ve size fatura verebilen bir şirket olması gerekmektedir. Youthair’in üç tipi vardır bunlar Kurşun içeren Losyon, Kurşun içeren Krem ve Kurşun içermeyen Krem. Amerika’da en çok satan modeli kurşun içeren krem modelidir fakat bu tip Türkiye ve Avrupa Birliği içeren ülkelerde kurşun içerdiği için ithalatı yapılamamaktadır.

 

Youthair Kurşunsuz 116 ml olup Amerikan AII Beuty Labaratuarları'nda Türkiye gibi bazı Avrupa Birliği ülkeleri için geliştirdirği içeriğinde kesinlikle kurşun bulundurmayan saç beyazmaşmasını önleyici bir üründür.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Youthair Kurşunsuz 3'lü

Youthair Kurşunsuz 3'lü

Sizde Youthair'in kurşunsuz formunu kullanıyorsanız size önerim 3'lü paket halinde daha ekonomik almanızdır.

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Vade Aylık Toplam
1 134,50 TL 134,50 TL
2 67,25 TL 134,50 TL
3 44,83 TL 134,50 TL
4 33,63 TL 134,50 TL
5 26,90 TL 134,50 TL
6 22,42 TL 134,50 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.