Youthair Krem 2'li Daha Büyük Görüntüle

Youthair Krem 2'li

Yeni

Youthair krem kullananlar için daha uzun süre kullanabilecekleri 2'li paket kaçılmayacak fiyatlarla

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

129,90 TL

Daha Fazla Bilgi

Youthair Krem Nedir

Saç beyazlamasının temel sebebi saça rengini veren melanin pigmentinin azalarak yok olmasıdır.Youthair azalan yada tamamen yok olan bu melanin pigmentinin yerini alır ve saçı renklendirir.Saçtaki melanin eksikliğine göre youthair kullanım sıklığı değişir.Saç doğal rengine yada istenilen renge gelinceye kadar kullanılır.Devam eden dönemde kullanımı ihtiyaca göre seyreltilir. Kişi istediği saç rengini elde ettikten sonra hangi renkte kalacağını belirler ve ömür boyu elde ettiği rengi korur

 Youthair Kullanım Şekli

Kullanımda yapılması gereken şey renginin değişmesinin istendiği alandaki saçların youthairle ıslanmasını sağlamaktır.Bunun en kolay yolu krem yada likidi ellere sürüp saçı elle tarar gibi yapmaktır,benzer şekilde krem tarağa sürülerek kremli tarakla saç taranır.Güneş ışığı youthairin etkinliğini artırdığı için sabah evden çıkmadan kullanımı daha doğrudur.

 

Saçta istenilen renk elde edilinceye kadar her gün kullanılır,istenilen renk genellikle 2-3 haftada oluşur.İstenilen renk elde edildikten sonra youthair kullanımı giderek azaltılır. Haftada 2-3 defa youthair kullanılarak ömür boyu saç rengi aynı tonlarda tutulabilir. Saçta pigment olmadığı için bu pigmet açığından kaynaklanan beyazlaşmanın seyrelerekte olsa sürekli tamamlanması gerekir.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Youthair Krem 2'li

Youthair Krem 2'li

Youthair krem kullananlar için daha uzun süre kullanabilecekleri 2'li paket kaçılmayacak fiyatlarla

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Vade Aylık Toplam
1 129,90 TL 129,90 TL
2 64,95 TL 129,90 TL
3 43,30 TL 129,90 TL
4 32,48 TL 129,90 TL
5 25,98 TL 129,90 TL
6 21,65 TL 129,90 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.